Empire Warriors TD: Defense Battle

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 239,1 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Zitga Studios
Kule savunma oyunlarında yer almayı seviyorsanız Empire Warriors TD mobil oyununu indirebilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza Empire Warriors TD mobil oyununu ücret ödemeden indirerek sıkılmadan oynayabileceğiniz başarılı bir mobil oyundur. Kendi kulenizi karşı düşmanlarınıza karşı koruyacak ve ele geçirilmesine izin vermemelisiniz. En iyi strateji uygulayın ve her misyonunda liginize 4 yeni özel kalesiyle güçlendirebilirsiniz. 

Endia'nın cesur şövalyeleri liderliğindeki güçlü savaşçılar tren yolunu engellemenize ve düşmanları yok etmenize yardımcı olacaktır. Okçu kulesi fiziksel zarar verir ve yakınlardaki kulelere faydalı tutkunlar getirir; Sihir kulesi, Endia'nın en iyi sihirbazları tarafından kontrol edilir. Kampanya misyonlarının yanı sıra, en kolay olandan en zora kadar bir kule savunma oyununda çeşitli oyun modları, oyuncu sınırsız modda sonsuz zorlukların tadını çıkarabilir. Sadece bu değil, çevrimdışı seçenek çevrim içi ile birleştirildiğinde size mükemmel bir deneyim getiriyor.

Dünyanın en iyi taktikçisi olanı kendinizi liderlik tablosunda en üst sırada göstererek dünyaya gösterin. Empire Warriors TD oyunun sonsuz modu ile taşlar ve epik savaşta bir efsane olmak için çok iyi bir yöntem olacaktır.

Empire Warriors TD: Defense Battle indir
DİĞER SÜRÜMLER